Językiem Dziecka

Strona główna » Uncategorized » Sposób na ferie zimowe!

Sposób na ferie zimowe!

Reklamy

zimowisko dla BiałystokCzy może być coś gorszego dla dziecka niż nudne ferie zimowe? Z pomocą rodzicom przychodzą biura podróży i szkoły językowe oferujące zimowiska dla dzieci. Popularnością cieszą się wyjazdy w polskie góry (szczególnie dla dzieci w wieku do 15 roku życia). Są to z reguły wyjazdy 7-dniowe, ale zdarzają się i bogatsze programy, obejmujące 8 dni.

Co jednak, jeśli dziecko ma zaległości w szkole i rodzice chcieliby, by je nadrobiło. Odpowiedzią na to są chociażby obozy językowe, podczas których dziecko, spędzając czas z dala od szkolnych ławek i podręczników, codziennie po kilka godzin mówi wyłącznie w języku obcym na warsztatach językowych. Jeszcze lepiej, gdy te warsztaty obejmują także powtórkę z matematyki, geografii, chemii czy biologii.

zimowisko dla dzieci BiałystokWielu rodziców obawia się wysłać dziecko na tego typu wyjazdy, twierdząc, że jest na nie za małe lub zbyt niesamodzielne. Ale kiedy będzie lepszy czas, by nauczyć je samodzielności i pomóc w nawiązywaniu nowych znajomości z rówieśnikami? Nie musimy pytać naukowców czy badaczy, bo to mamy są najlepszymi specjalistkami w tej dziedzinie. I to właśnie one zgodnie twierdzą, że 8 – 9 lat to odpowiedni wiek, by wysłać dziecko na ferie w Polsce, podczas których Wasza pociecha:

  • Usamodzielni się;
  • Odwiedzi ciekawe miejsca i pozna nowych ludzi,
  • Będzie miała okazję podszkolić się językowo i powtórzyć bezstresowo materiał szkolny.

zimowisko dla dzieci BiałystokWszystko zależy od organizacji, kadry opiekunów, wychowawców, animatorów oraz lektora języka obcego. Nasze Centrum Językowo-Turystyczne Językiem Dziecka pokazuje najlepsze formy spędzania czasu wolnego zimą. Realizujemy gry i zabawy ruchowe na śniegu, wycieczki na Słowację, do Berlina i najpiękniejszych miejscowości górskich w Polsce, a także warsztaty języka angielskiego z wykorzystaniem metody Kot World (Knowledge of the World), obejmującej program nauczania przedmiotów szkolnych!

Ferie to doskonały moment na wypoczynek i naukę przez zabawę! Nie zmarnujcie tej okazji!  Sprawdźcie oferty Centrum Językiem Dziecka:

JĘZYKOWY OBÓZ ZIMOWY „Kot World” w NIEDZICY

JĘZYKOWY OBÓZ ZIMOWY „Kot World” w BERLINIE

JĘZYKOWY NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY OBÓZ ZIMOWY „Kot World” w NIEDZICY

Pełna oferta ferii zimowych dostępna tutaj >>
ZAPRASZAMY!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

%d blogerów lubi to: