Językiem Dziecka

Strona główna » NAUKA JĘZYKÓW » Wytańczyć swój angielski

Wytańczyć swój angielski

Reklamy

Jedni mówią, że umieją coś śpiewająco, a my uczymy, jak nauczyć się języka angielskiego… tańcząco! 🙂 Nasze Centrum Językowo-Turystyczne Językiem Dziecka proponuje

letni OBÓZ TANECZNO-JĘZYKOWY.

W programie aż 60 godzin zajęć językowych, co przekłada się na około trzech miesięcy nauki w szkole językowej, standardowego uczęszczania, a więc 2 razy w tygodniu. Mamy tę wyższość nad szkołami językowymi, że nasz obóz to intensywny, przyspieszony kurs języka angielskiego, który nie nasuwa negatynych konotacji, bo jest z dala od szkolnych ławek, z dala od podręczników. Sprawdzamy swój angielski w codziennych sytuacjach, poprzez quizy i gry językowe, zajęcia plastyczne i muzyczne. A wszystko to pod czujnym okiem wykwalifikowanych lektorów.

obóz taneczny

A oprócz tego na uczestników obozu czeka ogromna dawka tańca! Cha-chy, salsy, mambo, jive’a, rock’n’rolla oraz wysublikomowanych walców angielskiego i wiedeńskiego. Mamy także techniki klasyczne, małą sztukę improwizacji oraz swobodnego wyrazu tanecznego. Kto wie, może ktoś odkryje w sobie talent aktorski? Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali, który ze stylów tanecznych jest dla nich najlepszy, będą mieli szansę spróbować sił i dowiedzieć się, co jest najbliższe ich sercu. A tym, którzy już ćwiczą z zapałem, proponujemy ogromną liczbę zajęć warsztatowych!

Obok wspaniałej akademii tańca i zajęć plastycznych, przygotowaliśmy niezwykłe animacje integracyjne i relaksacyjne dzienne i wieczorne, sportowe, wodne i rekreacyjne, ogniska, igrzyska, kąpiele, piesze wędrówki, wycieczki rowerowe i wiele więcej!

Więcej informacji o obozie taneczno-językowym można znaleźć na stronie Centrum Językowo-Turystycznego Językiem Dziecka >

ZAPRASZAMY!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

%d blogerów lubi to: